Kjo është fundjava e Jozefina Topallit buzë detit, ja kush e shoqëron (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:44 24-09-2017 Kjo është fundjava e Jozefina Topallit buzë detit, ja kush e shoqëron (FOTO)

Pavarësisht angazhimeve fundjava i përket relaksit dhe zhvendosja nga impenjimet e ditëve të zakonshme në punë.

E tillë është edhe për ish-kryetaren e parlamentit, Jozefina Topalli. Para pak minutash poston në rrjetet sociale foto, teksa na tregon se po pushon bashkë me djalin e saj, Genarin në një resorant buzë detit.

Topalli nuk jep detaje, por me shumë gjasë restoranti ndodhet diku në vijën bregdetare të Shkodrës. Ajo shfaqet e veshur thjeshtë me një triko të zezë dhe një palë syzë të zeza po ashtu, si për të na lënë të kuptojmë se disa e sotme i përket vetëm qetësimit me familjen.

 

jozefina.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.53629589080811
array(1) { ["section"]=> string(79) "kjo-eshte-fundjava-e-jozefina-topallit-buze-detit-ja-kush-e-shoqeron-foto-93491" }