Kjo është fushata e fundit që Policia ndërmerr me Saimir Tahirin ministër

Publikuar tek: aktualitet, më 21:59 11-03-2017

‘Ti je një luledielli’ është një fushatë sensibilizuese për grumbullimin e të ardhurave në ndihmë të fëmijëve të prekur nga sëmundjet e gjakut, të cilët janë shtruar dhe trajtohen pranë shërbimit të onkohematologjisë pediatrike pranë QSUT.

Punonjës të Policisë së Tiranës u bënë pjesë e kësaj fushate sensibilizimi duke kontriubuar në blerjen e bluzave për ti dhënë shpresë këtyre fëmijeve, per t’ju dhënë dritë ditëve të vështira.

“Ne mbollëm plot luledielli në kopshtin e jetës si nje fije lumturie për ata femijë që nuk mund të gëzojnë ashtu si gjithë fëmijët e tjerë. Çdokush është një luledielli, bashkohuni edhe ju me ketë nismë për t’ju falur buzëqeshje dhe shumë dashuri këtyre fëmijëve”, thuhet në mesazhin e policisë.

Kjo është fushata e fundit që Policia ndërmerr me Saimir Tahirin ministër i Brendshëm, largimi i të cilit pritet të zyrtarizohet nesër.

Lexo edheDrejtoresha e prekur pas largimit të Tahirit publikon videon me prapaskenat e punës në ‘MB’: Sot unë nuk munda…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekstradohet nga Greqia 55 vjeçari, në 1997 vrau dy persona në tentative për t’i grabitur
Dëshmia për çeshtjen ‘Shullazi’, biznesmeni tregon kush i ofroi 7 milion euro që të mbyllte gojën »
Article Logic
Execution time: 0.0050861835479736
array(1) { ["section"]=> string(79) "kjo-eshte-fushata-e-fundit-qe-policia-ndermerr-me-saimir-tahirin-minister-71583" }