Kjo është “Gboard”, tastiera fantastike e Google për iPhone, si ta instaloni (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:56 13-05-2016 Kjo është “Gboard”, tastiera fantastike e Google për iPhone, si ta instaloni (Video)

Google ka lansuar së fundmi një tastierë ekskluzive për produktet iOS që integron brenda saj motorrin e kërkimit me anë të një butoni të vetëm.

“GBoard” është si tastiera normale e produkteve të Apple por ka një buton shtesë që i lejon përdoruesve të kërkojnë për çdo gjë, adresa, foto, video, dhe t’i dërgojnë ato pa qenë nevoja për të dalë nga aplikacioni.

 

Për ta isntaluar në telefonin tuaj iPhone fillimisht duhet ta shkarkoni nga “AppStore”. Pasi të jetë shkarkuar gjithçka duhet të bëni është ta hapni më pas shtypni “Get Started” dhe ndiqni hap pas hapi udhëzimet.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012935876846313
array(1) { ["section"]=> string(84) "kjo-eshte-gboard-tastiera-fantastike-e-google-per-iphone-si-ta-instaloni-video-40388" }