Notice: Object of class DOMNodeList could not be converted to int in /home2/newsbomb/public_html/index.php on line 242
“Kjo është hera e fundit që më shikoni, lamtumirë”, postimi që alarmoi “Facebook”-un

“Kjo është hera e fundit që më shikoni, lamtumirë”, postimi që alarmoi “Facebook”-un

Publikuar tek: bota, më 16:03 02-10-2016 “Kjo është hera e fundit që më shikoni, lamtumirë”, postimi që alarmoi “Facebook”-un

Përdoruesit e rrjeteve sociale dinë mire se zgjedhja e fjalëve dhe fotove që postohen aty është shumë e rëndësishme, në mënyrë që ata që na ndjekin të kuptojnë saktë atë që kemi dashur të shprehim.

Në të kundërt, një keqkuptim i vogël mund të marrë përmasa të mëdha.

I tillë është rasti i një 50-vjeçareje në Vicenda të Italisë, e cila kishte zgjedhur të largohet nga rrjeti social. Por postimi i saj ka alarmuar miqtë virtualë.

“Kjo është hera e fundit që më shikoni, lamtumirë!”, ishte postimi i 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen bombola e gazit në restorant, plagosen 77 persona, 5 prej tyre në gjendje të rëndë
Tmerr në Etiopi, përleshje mes protestuesve dhe policisë, 300 të vdekur (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012695074081421
array(1) { ["section"]=> string(84) "kjo-eshte-hera-e-fundit-qe-me-shikoni-lamtumire-postimi-qe-alarmoi-facebook-un-54849" }