Kjo është historia e Rezartës, vajza e vetme në forcat RENEA. Si mposhti frikën dhe sfidoi mentalitetin (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:43 13-01-2017 Kjo është historia e Rezartës, vajza e vetme në forcat RENEA. Si mposhti frikën dhe sfidoi mentalitetin (Video)

Kjo është historia e Rezartës, vajza e vetme në forcat RENEA që ka sfiduar mentalitetin e frikën duke u kthyer në një burim frymëzimi për gjeneratën e policisë.

Sot në 104-vjetorin e krijimit të Policisë së Shtetit, ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ndjehet krenar për të dhe publikon këtë video ku tregohet gjithë historia e vajzës trime që dashuron edhe basketbollin dhe numëron  plot 9 trofe të fituara.

Pas 10 vitesh në Policinë e Shtetit Rezarta synon të marrë gradën nënkomisar.

Për më tepër ndiqni videon me historinë e plotë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097999572753906
array(1) { ["section"]=> string(113) "kjo-eshte-historia-e-rezartes-vajza-e-vetme-ne-forcat-renea-si-mposhti-friken-dhe-sfidoi-mentalitetin-video-65429" }