Kjo është ironia më therëse për kryeministrin Rama në këto ditë Europiani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:35 17-06-2016 Kjo është ironia më therëse për kryeministrin Rama në këto ditë Europiani

Ndodhemi në atmosferën e Kampionatit Europian e sigurisht vëmendja maksimale është e përqëndruar në Francë dhe një tifoz shqiptar ka menduar të ironizojë në një mënyrë të veçantë kryeministrin Edi Rama dhe projektin e tij për stadiumin “Arena Kombëtare”.

Në foton e publikuar nga “Qytetarët për Parkun”, tifozi ka skicuar në një copë letre imazhin e një kulle dhe më pas letrën e ka vendosur përballë stadiumit francez. “Për Edi Ramën”, shkruhet në letrën ku ironizohet kulla disa katëshe që do të ngrihet së bashku me stadiumin në Tiranë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026831865310669
array(1) { ["section"]=> string(79) "kjo-eshte-ironia-me-therese-per-kryeministrin-rama-ne-keto-dite-europiani-43818" }