Kjo është kandidatja për të qenë imazhi i Botërorit 2018-të

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:24 13-12-2016 Kjo është kandidatja për të qenë imazhi i Botërorit 2018-të

Bukuroshja bionde Ekaterina Enokaeva e papasionuar pas basketbollit ka një dëshirë, që të jetë imazh i botërorit të vitit 2018. Një juri e specializuar do të vlerësojë nëse Enokaeva do të jetë imazhi i Kupës së Botës. Modelja Ruse duket mëse e plotësuar me hiret dhe elegancën e saj.

11111111111111111111.png

111111111111111111111111111111111111111.png

1111.png

1.png

11111111111111111.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SnapChat më në fund prezanton opsionin e shumëpritur
“Ma i madhi n’ven” , Getoar Selimi publikon këngën më të re “Berlusconi” »
Article Logic
Execution time: 0.0087578296661377
array(1) { ["section"]=> string(65) "kjo-eshte-kandidatja-per-te-qene-imazhi-i-boterorit-2018-te-62540" }