Kjo është kënga me të cilën Melani dhe Donald Trump do bëjnë vallëzimin e parë si President dhe ‘Zonjë e Parë’ (Video)

Publikuar tek: bota, më 13:08 20-01-2017

Pas inagurimit si Presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës do të mbahet edhe Balloja e Parë ku Donald Trump dhe Zonja e tij e Parë, Melani Trump do të çelin ceremoninë me një vallzim.

Sipas ‘Daily Mail’ çifti i Presidencial do të dalë në pistën e vallëzimit nën tingujt e këngës së falshme “My Ëay” të këngëtarit Frank Sinatra, këngë e cila është bërë e famshme në vitin 1969.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas 2 ditësh kërkime, gjenden të gjallë 6 persona në hotelin që u godit nga orteku në Itali
Sqarimi i CNN: Çfarë ndodh nëse sot vritet Trump, Pence dhe Ryan? Një person mbahet i fshehtë për t’u bërë president i SHBA »
Article Logic
Execution time: 0.010845184326172
array(1) { ["section"]=> string(120) "kjo-eshte-kenga-me-te-cilen-melani-dhe-donald-trump-do-bejne-vallezimin-e-pare-si-president-dhe-zonje-e-pare-video-66127" }