“Kjo është lulja ime” Dj. Sardi tregon më në fund të dashurën me linja perfekte

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:19 06-03-2017 “Kjo është lulja ime” Dj. Sardi tregon më në fund të dashurën me linja perfekte

Një nga dj.më të preferuar kryeqytetas, Dj.Sardi tregon më në fund të dashurën duke thyer kështu zemrat e dhjetëra vajzave.

Bëhet fjalë për balerinën Jora Hodo. “Luledielli im”, shkruan Dj.Sardi ndërsa publikon foton e saj.

Jora ka qenë pjesë e trupës së balerinëve “Albi Nako Dance” dhe gjithashtu pjesëmarrëse në spektaklin e kërcimit “Dance With Me”.

 

 djsardii.jpg

jorahodo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027785062789917
array(1) { ["section"]=> string(82) "kjo-eshte-lulja-ime-dj-sardi-tregon-me-ne-fund-te-dashuren-me-linja-perfekte-70937" }