Kjo është macja më e veçantë në botë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 10:39 13-12-2015 Kjo është macja më e veçantë në botë (Foto)

Edhe pse mund të duket si një fotomontazh i bukur, ajo është 100 për qind e vërtetë.

Venus është ndoshta macja më e veçantë në botë. Fytyra e maces 5 vjeçare është gjysma e zezë dhe gjysma si tigër. Veçantia e saj qëndron jo vetëm në faktin se fytyrën e ka dy ngjyrëshe, ashtu si edhe sytë, por ndarja është aq simetrike sa që duket e pavërtetë.

Venusi është bërë mjaft e famshme në internet dhe ka një faqe në Facebook me rreth 1 milion fansa.

Venus dhe versioni i saj komercial

v1.jpg

E Zbukuruar për festa

v2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Madhësia e penisit? Ja renditja për çdo vend
Zjarri në spital i merr jetën 23 personave »
Article Logic
Execution time: 0.013021230697632
array(1) { ["section"]=> string(47) "kjo-eshte-macja-me-e-vecante-ne-bote-foto-27654" }