Kjo është makina luksoze me të cilën udhëtojnë Era dhe Ledri

Publikuar tek: aktualitet, më 16:38 09-07-2015 Kjo është makina luksoze me të cilën udhëtojnë Era dhe Ledri

Falë bashkëpunimit të suksesshëm të tyre “Shumë Pis”, Era Istrefit dhe Ledri Vulajt i duhet të udhëtojnë së bashku një pjesë të madhe të kohës.

Por Era dhe Ledri përdorin një automjet ndryshe nga shumë artistë të tjerë. bëhet fjalë për një “Volkswagen Multivan Business”, një automjet mjaft komod për udhëtime, kryesisht pas lodhjes në përfundim të koncerteve. Automjeti ka sedilje avioni të personalizuara, sisteme video dhe audio e shumë modifikime të tjera extra përfshi edhe një flat TV në pjesën e pasme.

Por sigurisht që Era dhe Ledri nuk janë gjatë gjithë kohës bashkë. E ndërsa Era përdor një “Jeep” në këto raste është ledri që e përdor multivan-in.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Paradokse shqiptare / Në autostradë me 60 km/h në qendër të Tiranës me 80
Për çfarë e pyesin veten shqiptarët? »
Article Logic
Execution time: 0.012984037399292
array(1) { ["section"]=> string(66) "kjo-eshte-makina-luksoze-me-te-cilen-udhetojne-era-dhe-ledri-15730" }