Kjo është mënyra më e shpejtë dhe e "çmendur" si t’i vishni pantallonat (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:17 16-08-2016 Kjo është mënyra më e shpejtë dhe e

Çmendurirat mes shokëve nuk kanë fund. Këtë e kanë treguar dhe ky grup shokësh në videon e postuar nga DJ. Vik Kraja, ku dy nga ata mbajnë pantallonat hapur, ndërsa tjetri hidhet nga krevati.

“Vishu shpejt se jemi vonë”-shkruan Viku. 

 

Vishu shpejt se jemi von ???

A video posted by DJ VICKY ☆彡 (@vikkraja) on Aug 16, 2016 at 5:04am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094420909881592
array(1) { ["section"]=> string(81) "kjo-eshte-menyra-me-e-shpejte-dhe-e-cmendur-si-t-i-vishni-pantallonat-video-49899" }