Kjo është mënyra që përdor Soni për të mbajtur trupin në formë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:43 29-07-2016

Soni Malaj është një ndër artistet që shquhet për linjat e saj të tonifikuara. Me anë të kërcimit këngëtarja arrin të kujdeset për trupin si dhe të argëtohet. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028836965560913
array(1) { ["section"]=> string(68) "kjo-eshte-menyra-qe-perdor-soni-per-te-mbajtur-trupin-ne-forme-48144" }