Kjo është mënyra si e nis Bleona ditën e parë të javës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:58 15-08-2016 Kjo është mënyra si e nis Bleona ditën e parë të javës (FOTO)

Bleona Qereti ka postuar një foto në Instagram  në mes të pishinë, me një veshje me gurë që shkëlqejnë dhe ngjan shumë fotozhenike.

Ajo shkruan,“të vazhdosh një të hënë të lumtur si kjo”. Bleona është një ndër artistet që i pëlqen të ndaj çdo moment me fansat e saj, duke e bërë publike dhe këtë herë një moment nga jeta e saj.

bleona_qereti.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026660919189453
array(1) { ["section"]=> string(65) "kjo-eshte-menyra-si-e-nis-bleona-diten-e-pare-te-javes-foto-49791" }