Kjo është mënyra si e përcjell dashurinë Roza Lati (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:20 05-09-2016

? ???? Have some wine and share some love!

A video posted by Roza Lati © (@roza_lati) on

Roza Lati e nisi me pishina verën dhe po e përfundon sërish në pishina, edhe në këtë ditë kur dielli nuk është në favor të saj.

“Pi pak verë dhe shpërndaj shumë dashuri”- shkruan Roza teksa ngre gotën e verës e zhytur brenda pishinës.

Kjo është mënyra që ka zgjedhur Roza për të shpërndarë shumë dashuri.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010356187820435
array(1) { ["section"]=> string(62) "kjo-eshte-menyra-si-e-percjell-dashurine-roza-lati-video-51972" }