Kjo është metoda e re e kopjimit në provime

Publikuar tek: bota, më 22:30 31-05-2015 Kjo është metoda e re e kopjimit në provime

Të kopjosh në provime nuk është e lehtë por kërkon shkathtësi dhe kreativitet.

Por sikundër teknikat e kopjimit evoluojnë edhe metodat e mësuesve kundër kopjimit bëhen gjithjë e më të rrepta. Kjo fotografi tregon një mënyrë kopjimi, që ndoshta nuk i kishte shkuar askujt në mendje deti tani. Ideja është e thjeshtë: Në një faqe “Word”-i shkruan përgjigjet e mundshme të provimit, e përshtat të ngjajë si një etiketë uji, e printon dhe e ngjit në shishen e re.

Megjithatë, mënyra më e mirë për të arritur rezultatet e kërkuara pa rrezikuar mbetet përgatitja e duhur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024532794952393
array(1) { ["section"]=> string(49) "kjo-eshte-metoda-e-re-e-kopjimit-ne-provime-12356" }