Kjo është modelja 80-vjeçare që paguhet më shumë se shumica e modeleve të Play-Boy

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:07 23-05-2019 Kjo është modelja 80-vjeçare që paguhet më shumë se shumica e modeleve të Play-Boy

Nëse ëndrra jote është që të jesh një figurë e famshme dhe modele në moshën 80-vjeç, atëhere Beate Howitt është shembulli yt.

 

‘Gjithmonë kam dashur të bëhesha modele dhe tani kjo ëndërr më është bërë realitet. Jam e lumtur dhe fitoj shumë para,’ tha 80-vjeçarja në një intervistë për Daily Mail.

80-vjeçarja jeton në Amerikë dhe fotografohet shpesh për Dior, Channel, Zara e kompani të tjera. Ajo ka një faqe një instagram ku ka mbi 2 milion folloëers dhe për çdo fotografi të hedhur fiton me shumë se 1 mijë dollarë.

60772887_446813902744956_9029850847835586560_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035904169082642
array(1) { ["section"]=> string(89) "kjo-eshte-modelja-80-vjecare-qe-paguhet-me-shume-se-shumica-e-modeleve-te-play-boy-165435" }