Kjo është motra superhot e Kejvina Kthjellës, ja me çfarë merret ajo (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:21 15-11-2017 Kjo është motra superhot e Kejvina Kthjellës, ja me çfarë merret ajo (FOTO) Kejvina

Që në daljen e saj të parë, bukuroshja Kejvina Kthjella ra në sy për bukurinë e saj dhe format trupore tepër sexy.

Por, velina e Ermal Mamaqit në emisionin “Xing me Ermalin” ka një motër shumë të bukur, gjithashtu.

Ajo quhet Doris dhe është një make-up arstiste në Itali. Po ashtu, ajo është bërë nënë dhe ka një fëmijë të vogël, të cilin shpesh e kemi parë edhe në fotot e Kejvinës.

Shikoni fotot, për të kuptuar se edhe motra e Kejvinës është një bukuroshe e vërtet.

 

hh.jpg

 

cc.jpg

mm.jpg

 

m.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070109367370605
array(1) { ["section"]=> string(78) "kjo-eshte-motra-superhot-e-kejvina-kthjelles-ja-me-cfare-merret-ajo-foto-99628" }