‘Kjo është nusja e djalit tim’, Klea Huta bën ‘krushqi’ me moderatoren e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:18 21-09-2020 ‘Kjo është nusja e djalit tim’, Klea Huta bën ‘krushqi’ me moderatoren e njohur Jonida Vokshi

Klea Huta e ka zgjedhur nusen e djalit të saj, Kridit, edhe pse ai është ende shumë i vogël.

Në një psotim të moderatores Jonida Vokshi, e cila prezantonte për herë të parë të bijën Emi, Klea i ka lënë një koment shumë special.

Asaj ia “rrëmbeu” zemrën vajza e Jonidës, aq sa vendosi që ta marrë nuse për djalin e saj.

“Ohhh shpiiirt i vogël, mos të paftë syri keq të dua Emiiiii, kjo pra miq është nusja e djalit tim”, shkruan Klea.

Edhe komenti i bashkëshortit të Jonidës, Besnikut, tërhoqi vëmendjen, i cili i krahasoi nervat e Jonidës me atë të të bijës, dhe bukurinë e saj me të tijën: “Mrrolat si nona vet (e shoqet e saj) …. e bukur si unë ju du”, shkruante Besniku.

Capture-17-600x275.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013545036315918
array(1) { ["section"]=> string(81) "kjo-eshte-nusja-e-djalit-tim-klea-huta-ben-krushqi-me-moderatoren-e-njohur-221185" }