Kjo është nusja e parë që vesh xhinse në dasmën e saj, dhe është person i njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:17 24-11-2016 Kjo është nusja e parë që vesh xhinse në dasmën e saj, dhe është person i njohur

Ndodh edhe kjo! Nusja e parë që kemi dëgjuar të veshë xhinse në dasmën e  saj. Dhe është pikërisht një person që ndjek modën, stilistja nga Brooklyn e New York-ut Claudia Cifu është martuar me Niclas Kristiansson e veshur me xhinse.

Si vajzë e modës ajo nuk hezitoi të eksperimentonte. “E kisha vendosur që nuk do të vishja asgjë të bardhë. Doja të ndihesha rehat. Të dy e dinim që midis nesh do të zhvillohej vetëm një ceremoni kuptimplotë në kishë”, ka thënë ajo për Vogue.com, duke justifikuar përzgjedhjene “fustanit”.

Pra, në vend të një fustni të bardhë përallash, Claudia zgjodhi të martohej duke mbajtur veshur xhinset e saj të preferuara dhe një bluzë me model bohemian, një palë sandale, vath të florinjtë e buzë flakë të kuqe.

Mund të duket tepër e thjesht, por ama është shumë e bukur, dhe mbi të gjitha ajo ndihet shumë komode. /Newsbomb.al/

xhinse.png

05-bride-wearing-denim.jpg

04-bride-wearing-denim.jpg03-bride-wearing-denim.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05765700340271
array(1) { ["section"]=> string(85) "kjo-eshte-nusja-e-pare-qe-vesh-xhinse-ne-dasmen-e-saj-dhe-eshte-person-i-njohur-60599" }