Kjo është për të mbajtur frymën, zbulohet shuma e fituar nga Noizy në vetëm një muaj me koncerte

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:29 20-07-2016 Kjo është për të mbajtur frymën, zbulohet shuma e fituar nga Noizy në vetëm një muaj me koncerte

"Paguhem më shumë se 15 mijë euro për koncert".

Kjo është deklarata e bërë nga Noizy në emisionin "6 ditë pa Ermalin". Dhe mendoni pak! Vetëm gjatë korrikut Noizy ka 31 koncerte. Nëse bëjmë një shumëzim të thjeshtë, vlera që del është 465 mijë euro.

465 mijë euro për një muaj nuk janë absolutisht pak!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.30987000465393
array(1) { ["section"]=> string(101) "kjo-eshte-per-te-mbajtur-frymen-zbulohet-shuma-e-fituar-nga-noizy-ne-vetem-nje-muaj-me-koncerte-47150" }