Kjo është përdoruesja më makabre e Instagramit, pozon si e vdekur (ARSYEJA)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:04 24-04-2019 Kjo është përdoruesja më makabre e Instagramit, pozon si e vdekur (ARSYEJA)

Përdoruesja e Instagramit Stephanie Leigh është një vajzë me 26 mijë followers në Instagram.

Ajo udhëton në botë dhe fotografohet nëpër monumentet më të bukura e shtrirë në tokë si e vdekur dhe pikërisht kjo e ka bërë të famshme.

Ky është arti makabër që ajo ndjek dhe pikërisht ajo që i pëlqen dhe përdoruesve që e ndjekin.

Ajo është fotografuar në Egjipt, në Paris, në Londër dhe në shumë vende të tjera e shtrirë në tokë si e vdekur.

Të gjithë duan të kenë fotografi pozitive me buzëqeshje nga udhëtimet e tyre, por Stephanie Leigh tha se nga kjo mënyrë ajo na tregon se sa shumë duhet ta vlerësojmë jetën...

ball.png58462428_2405829359650106_4012169134354726912_n.jpg58375785_2019874844975454_8851795934833541120_n.jpg58382671_653366135104145_8357209280805339136_n.jpg58543653_331789877539794_6803577970410651648_n.jpg57595595_387577058503560_3386380686951710720_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10620284080505
array(1) { ["section"]=> string(79) "kjo-eshte-perdoruesja-me-makabre-e-instagramit-pozon-si-e-vdekur-arsyeja-161703" }