Kjo është performanca e dytë ‘live’ e Era Istrefit në Francë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:47 25-05-2016

Era Istrefi ka dhënë një tjetër performancë kësaj here për “Mad Mag” në televizionin NRJ12. Era ka shkëlqyer edhe në këtë performancë të dytë “live” me hitin e saj BonBon.

Pritet që turi i këngëtares nga Kosova të vazhdojë në Hollandë dhe shtete të tjera të Europës, pas suksesit në Gjermani dhe Francë.

Video është dërguar në faqen e facebook-ut të Newsbomb.al nga një fans.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10905003547668
array(1) { ["section"]=> string(70) "kjo-eshte-performanca-e-dyte-live-e-era-istrefit-ne-france-video-41481" }