Kjo është stuhia më e bukur në botë, e kapur ndonjëherë në kamera (Video)

Publikuar tek: bota, më 20:48 28-12-2017 Kjo është stuhia më e bukur në botë, e kapur ndonjëherë në kamera (Video)

Është e frikshme por njëkohësisht e mahnitshme. Ajo cilësohet si stuhia më e bukur në botë dhe është regjistruar në kamera në Dakotën e Jugut, SHBA.

Një re gjigante ka marrë formën e një disku në formë spirale, ndërsa vetëtimat ndriçojnë pjesën e brendshme duke dhuruar pamje spektakolare.

Në fakt nga stuhia e 2015-ës është shkrepur vetëm një foto, por falë talentit të një artisti amerikan mund të shohim se si duket e animuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Turqia dhe SHBA “liberalizojnë” sërish vizat
Tragjedi në New York, zjarr në pallat, humbin jetën 12 persona »
Article Logic
Execution time: 0.011280059814453
array(1) { ["section"]=> string(77) "kjo-eshte-stuhia-me-e-bukur-ne-bote-e-kapur-ndonjehere-ne-kamera-video-104721" }