Kjo faqe e fshehtë në Facebook-un tuaj do ju tmerrojë

Publikuar tek: bota, më 18:59 04-08-2016 Kjo faqe e fshehtë në Facebook-un tuaj do ju tmerrojë

Rrjeti më i madh social, Facebook, është gjithnjë në ndryshim. Përditësime të reja shtojnë ikona dhe butona ndërsa kohështrirja shndërrohet vazhdimisht.

Por në këtë xhungël dixhitale ka edhe vende të cilat janë bërë pjesë e harresës nga aktiviteti i përditshëm për disa vite rresht.

I tillë është edhe vdendi "sekret" ku shfaqen kërkesat e miqësisë të dërguara prej jush.

Aty mund të shikoni se si para shumë vitesh e deri vonë i keni dërguar kërkesë miqësie dikujt, që nuk ju ka pranuar kurrë....për arsye nga më të ndryshmet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.130695104599
array(1) { ["section"]=> string(59) "kjo-faqe-e-fshehte-ne-facebook-un-tuaj-do-ju-tmerroje-48783" }