Kjo foto e Ardit Gjebreas me dy vajza po bën xhiron e rrjetit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:39 25-09-2016 Kjo foto e Ardit Gjebreas me dy vajza po bën xhiron e rrjetit

Kjo foto e moderatorit të njohur të ekranit Ardit Gjebrea po bën xhiron e rrjeteve sociale. Kjo për shkak të mesazhit të madh që bart.

Dy vajza të quajtura Ardonita dhe Ardiola tashmë nuk janë më shoqe përmes facebook-ut por edhe në jetën reale pas takimit surprizues te “E diela shqiptare”. Në rubrikën "kam një mesazh për ty", vajzat treguan se pavarësisht diskriminimeve nga shoqëria ato e kishin mbështetur njëra-tjetrën dhe kishin arritur ta superonin gjithçka bashkë përmes njohjes nga rrjeti social. Bie në sy edhe gjesti i Arditit që ështe ulur në gjunjë për të qenë në lartësinë e tyre.

Një gjë e tillë është vlerësuar së shumti nga përdoruesit e rrjetit që e kanë përgëzuar për mesazhin e përcjellë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02715015411377
array(1) { ["section"]=> string(67) "kjo-foto-e-ardit-gjebreas-me-dy-vajza-po-ben-xhiron-e-rrjetit-54067" }