Kjo foto e Ramës është pëlqyer nga demokratë e socialistë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:01 10-04-2016 Kjo foto e Ramës është pëlqyer nga demokratë e socialistë

Kjo foto e kryeministrit Edi Rama është pëlqyer nga demokratë e socialistë. Një pjesë e tyre nuk kanë nguruar as ta shpërndajnë duke shkruar se “më në fund bëri një foto të hajrit në jetën e tij”.

Kryeministri ka qenë në aktivitetin e organizuar nga Komuniteti Mysliman i Shqipërisë në përkujtim të Profetit Muhamed dhe ajo që u vu re nga të gjithë ishte fakti që Rama e mbante vetë çadrën duke mos lejuar që një gjë të tillë ta bëjnë bodigardët e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032132148742676
array(1) { ["section"]=> string(63) "kjo-foto-e-rames-eshte-pelqyer-nga-demokrate-e-socialiste-37288" }