Kjo foto po thyen rekorde në profilin e Ramës, vogëlushi e tërheq dhe e puth në hundë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:12 21-06-2017 Kjo foto po thyen rekorde në profilin e Ramës, vogëlushi e tërheq dhe e puth në hundë...

Kjo është fotoja që po thyen rekordin e pëlqimeve dhe shpërndarjeve në faqen e kryeministrit Rama.

Një vogëlush, tërheq Ramën dhe e puth në hundë... Pavarësisht se është një shkrepje fushate, fotoja emeton shumë pozitivitet e dashuri.

Rama e ka përzgjedhur foto dite.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099079608917236
array(1) { ["section"]=> string(90) "kjo-foto-po-thyen-rekorde-ne-profilin-e-rames-vogelushi-e-terheq-dhe-e-puth-ne-hunde-83317" }