Kjo foto tregon dashurinë e vërtetë të babait për djalin e tij

Publikuar tek: bota, më 19:59 15-09-2015 Kjo foto tregon dashurinë e vërtetë të babait për djalin e tij

Kjo fotografi ka fituar zemrat e miliona njerëzve në mbarë botën. Ajo tregon momentin  kur një burrë po ecën tërësisht i lagur për të mbrojtur djalin e tij nga shiu.

Fotografia, e cila tregon dashurinë e vërtetë të prindit për fëmijën e tij, është realizuar në rrugët e New York-ut nga një kalimtar që ndodhej pas tyre, dhe që i mahnitur nga veprimi nuk kishte se si të mos e përjetësonte këtë moment kaq emocionues.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071489810943604
array(1) { ["section"]=> string(68) "kjo-foto-tregon-dashurine-e-vertete-te-babait-per-djalin-e-tij-20861" }