Kjo foto trondit moderatoren e Top Channel: M’u mbushën sytë me lot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:53 27-09-2016 Kjo foto trondit moderatoren e Top Channel: M’u mbushën sytë me lot

Një imazh i fortë ky i dy vogëlushve të cilët në vend të aparatëve fotografikë kanë vendosur përpara një shapkë ndërsa duken aq të pafajshëm me atë shikim fëminor e të dlirë.

Fotoja ka emocionuar së tepërmi edhe moderatoren e Top Channel Albana Osmani e cila rrëfen se iu mbushën sytë me lot.

“M’u mbushën sytë me lot.. cdo diçiturë a perkthim i këtij imazhi do të qe i tepërt. Një gjë është e sigurtë, në botën e tyre imagjinare këta dy vogëlushë po bëjnë foton që do zerë vend në memorien e tyre përjetë”, shkruan moderatorja.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012631893157959
array(1) { ["section"]=> string(72) "kjo-foto-trondit-moderatoren-e-top-channel-m-u-mbushen-syte-me-lot-54232" }