Kjo foto zbuloi tradhëtinë e burrit

Publikuar tek: bota, më 23:30 28-11-2017 Kjo foto zbuloi tradhëtinë e burrit

Një foto që në pamje të parë duket e pafajshme, u bë shkak për ndarjen e një çifti në Rusi.

Gruaja ishte duke shfletuar Instagramin kur përpara syve i doli kjo foto që iu duk menjëherë e njohur.

Në fakt është pamja nga dhoma e gjumit të saj, dhe fotoja ishte publikuar në Instagram nga e dashura e bashkëshortit.

“Si fillim pashë që kishim shumë shokë të përbashkët. Më pas kjo foto u duk tepër e dyshimtë dhe nisa të hetoja. Më pas zbulova edhe fotografi të tjera të ish bashkëshortit me Vladën”, ka rrëfyer Yulia Agranovych.

Ajo u lidh në telefon me të dashurën e burrit, e cila i tha se nuk e kishte idenë që ishte i martuar.

“Jam e lumtur që e mësova herët, përpara se të mbetesha shtatzënë, siç kishim planifikuar”, përfundon ajo. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Caring Wood’ shpallet Shtëpia e Vitit 2017 (Foto)
Shpiket prezervativi që lidhet me smartfonin dhe mbledh të dhëna për jetën seksuale »
Article Logic
Execution time: 0.013633012771606
array(1) { ["section"]=> string(42) "kjo-foto-zbuloi-tradhetine-e-burrit-101161" }