Kjo gafë e Sali Berishës do ju bëjë të mbani barkun me dorë nga të qeshurat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:12 28-07-2016 Kjo gafë e Sali Berishës do ju bëjë të mbani barkun me dorë nga të qeshurat

Ish-kryeministri Sali Berisha është një nga personat më aktiv në “Facebook” por mesa duket akoma nuk i ka mësuar të gjitha opsionet e rrjetit social.

Duke replikuar me komentuesit për marrëdhënien e kryeministrit Edi Rama me Emiljano Shullazin, Berisha ka etiketuar gabimisht një person tjetër me mbiemër Shullazi. “Zotëri në fakt Shullazi është masha e Ramës, ndaj dhe e quaj Ramën Edvin Shullazi”, dhe pikërisht te “Edvin Shullazi” është bërë gafa e Berishës, i cili ka përfshirë gabimisht në një prej debateve më të nxehta një person anonim.

Screenshot_5.jpg

*Gafa e Berishës

Screenshot_6.jpg

*Shullazi "anonim"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024718999862671
array(1) { ["section"]=> string(81) "kjo-gafe-e-sali-berishes-do-ju-beje-te-mbani-barkun-me-dore-nga-te-qeshurat-48037" }