Kjo gjë e mistershme u ‘shfaq’ sot në qiell, një shtet i tërë mbeti pa fjalë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 20:56 03-03-2017 Kjo gjë e mistershme u ‘shfaq’ sot në qiell, një shtet i tërë mbeti pa fjalë (Foto)

Fotografitë e një humanoidi gjigant në qiell janë përhapur masivisht dhe kanë krijaur panik te mijëra qytetarë.

Por çfarë është kjo siluetë e mistershme? Askush nuk i ka dhënë shpjegim të saktë deri tani nëse bëhet fjalë për truk fotografik apo diçka që shkon përtej imagjinatës.

Në fotografitë e shkrepura në qendrën tregtare Mukuba në Zambia, duket një krijesë rreth 100 metra e gjatë në formë njeriu me zgjatime në fund të këmbëve.

Fotografitë kanë pushtuar mediat në vend duke raportuar se dëshmitarë të tjerë e kanë parë krijesën me sy të lirë për rreth 20 minuta në qiell. /Newsbomb.al

dfg45r4yhryjkkk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 67 vjet i martuar, 95-vjeçari del hapur si GAY
Mbetet mister pse ky lumë në Spanjë u shndërrua në ngyrë jeshile (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.008882999420166
array(1) { ["section"]=> string(84) "kjo-gje-e-mistershme-u-shfaq-sot-ne-qiell-nje-shtet-i-tere-mbeti-pa-fjale-foto-70689" }