Kjo ka qenë e dashura e parë e Tom Cruise. Publikohet foto e aktorit, i ri dhe i dashuruar

Publikuar tek: bota, më 12:51 22-03-2016 Kjo ka qenë e dashura e parë e Tom Cruise. Publikohet foto e aktorit, i ri dhe i dashuruar

Po. Edhe Tom Cruise ka qenë i ri dhe madje i dashuruar…para se të bëhej i famshëm dhe të merrej me Shentologjinë, në të cilën beson verbërisht.

Harrojeni Nicole Kidman apo Katie Holmes, dashuria e parë e madhe e aktorit ka qenë Diane Cox.

Ajo ka ruajtur me përpikmëri të gjitha kujtimet mes tyre, mes të cilave edhe dy foto, të cilat i ka publikuar ‘’Daily Mail’’. Cox tashmë është lumturisht e martuar dhe ka 3 fëmijë.

dianecox2

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brukseli i shpërthyer: Shfletoni foto-galerinë
Takim historik me një shtrëngim duarsh të çuditshëm mes Obamës dhe Kastros »
Article Logic
Execution time: 0.011803150177002
array(1) { ["section"]=> string(94) "kjo-ka-qene-e-dashura-e-pare-e-tom-cruise-publikohet-foto-e-aktorit-i-ri-dhe-i-dashuruar-35716" }