Kjo kuti votimi e socialistëve sot do t’u bëjë të qeshni(FOTO NGA LEZHA)

Publikuar tek: politike, më 12:52 09-04-2016 Kjo kuti votimi e socialistëve sot do t’u bëjë të qeshni(FOTO NGA LEZHA)

Kjo kuti votimi e socialistëve sot për referendum do t’u bëjë të qeshni. Bëhet fjalë për votues që hedhin fletët me përgjigjen ''Po'' ose ''Jo'' në Lezhë.

Kutia jo vetëm që nuk ka asnjë shënim mbi të dhe as masa sigurie, por është thjesht një kuti transporti, nga këto të dyqaneve, me të cilën mund të transportohen ushqime.

Ministrja Lindita Nikolla që foli nga Lezha tha se procesi po ecte normalisht, por pyetja është: kështu kanë votuar sot socialistët?

‘’Kur PS është në qeveri dhe kryetari i saj është zgjedhur kryeministër, a konsiderohet automatikisht i rinovuar mandati i kryetarit?’’, është pyetja e referendumit, që me sa duket në ca zona nuk është marrë dhe aq seriozisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065248012542725
array(1) { ["section"]=> string(77) "kjo-kuti-votimi-e-socialisteve-sot-do-t-u-beje-te-qeshni-foto-nga-lezha-37238" }