Kjo llampë e lezetshme e “Finding Dory” i tmerron fëmijët gjatë natës (Foto)

Publikuar tek: bota, më 15:42 02-08-2016 Kjo llampë e lezetshme e “Finding Dory” i tmerron fëmijët gjatë natës (Foto)

Pas suksesit të filmit të animuar “Finding Dory”, shumë kompani kanë nxituar të prodhojnë artikuj të ndryshëm bazuar te personazhet simpatikë për të tërhequr sa më shumë klientë.

Edhe një djalë vendosi të blejë këtë llampë në dukje të lezetshme për vajzëne  vogël të shoqes së tij të ngushtë, por kur e testoi në errësirë ....gati sa nuk pësoi infarkt.

“Bleva këtë llampë të lezetshme “Finding Dory” për vajzën e shoqes time, por gati sa nuk pësova infark në zemër kur e prurra në shtëpi dhe e testova”, shkruan ai.

Screfrikedoryssdenshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vogëlushja shpërthen në lot kur nëna i thotë se Obama s’do jetë më President (VIDEO)
Mediet ndërkombëtare publikojnë fotot nudo të gruas së Donald Trump (NË BRENDËSI) »
Article Logic
Execution time: 0.011847019195557
array(1) { ["section"]=> string(78) "kjo-llampe-e-lezetshme-e-finding-dory-i-tmerron-femijet-gjate-nates-foto-48518" }