Kjo makinë super luksose është pjesë e forcave policore në Abu Dhabi

Publikuar tek: bota, më 11:32 03-07-2015 Kjo makinë super luksose është pjesë e forcave policore në Abu Dhabi

Kushton 3.4 milionë dollarë dhe bëhet fjalë për një makinë super luksoze, Lukan Hypersport.

Kjo makinë, tashmë i ëhstë bashkuar edhe forcave policore në Abu Dhabi. E kush tjetër mund ta kishte këtë ekskluzivitet prodhimi veç kompanisë arabe?! E pra, kompania W Motors këtë super luks e tregëton drejt blerësve të Lindjes së Mesme. Shpejtësia e makinës i kap 395 km/h.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089828968048096
array(1) { ["section"]=> string(74) "kjo-makine-super-luksose-eshte-pjese-e-forcave-policore-ne-abu-dhabi-15258" }