Kjo makineri ua blen telefonin dhe ju jep lekët në dorë, i ri apo edhe i prishur...Do e provonit?

Publikuar tek: bomb-video, më 19:43 06-02-2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052976131439209
array(1) { ["section"]=> string(100) "kjo-makineri-ua-blen-telefonin-dhe-ju-jep-leket-ne-dore-i-ri-apo-edhe-i-prishur-do-e-provonit-151823" }