Kjo nuk duhet humbur, Rita Ora në një interpretim elektrizues me Andrea Bocellin (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 16:08 12-12-2015

Fama e Rita Orës tashmë është ndërkombëtare.

Këngëtarja shqiptare po bëhet gjithnjë e më e dashur edhe për publikun italian. Këtë herë ajo ka interpretuar me të madhin Andrea Bocelli këngën “What Child Is This”. E gjitha live... me një interpretim elektrizues. Bocelli në fund e ngre "hopa" Ritën dhe këngëtarja surprizohet nga fjalët e tij. 

Për më shumë dëgjojeni në këtë video të Rai 1!

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025804042816162
array(1) { ["section"]=> string(91) "kjo-nuk-duhet-humbur-rita-ora-ne-nje-interpretim-elektrizues-me-andrea-bocellin-video-27601" }