Kjo pjatë e përdorur kushton plot 22 mijë dollarë (ARSYEJA)

Publikuar tek: bota, më 15:08 27-05-2019 Kjo pjatë e përdorur kushton plot 22 mijë dollarë (ARSYEJA)

Këngëtari i famshëm i grupit rok ‘Nirvana’, Kurt Kobain ishtë ulur një ditë në një piceri në qytetin e Washington.

Atje këngëtari hëngri një picë në një pjatë prej letre dhe më pas shkruajti tekstin e një prej këngëve të tij.

Kjo pjatë prej letre e ruajtur nga pronari i dyqanit të picave u shit në ankand pas 29 vitesh në shumën e 22 mijë dollarëvr! Pronari që bëri ofertën mbetet i panjohur por me siguri do të jetë dikush që adhuron shumë grupin rok dhe këngëtarin pasi nuk pritej që pjata të arrinte kaq shumë.

Që këtej e tutje duhet të mendojmë mirë se çfarë duhet mbajtur ose hedhur...

61189179_412902886218262_432876409300451328_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030112028121948
array(1) { ["section"]=> string(64) "kjo-pjate-e-perdorur-kushton-plot-22-mije-dollare-arsyeja-165886" }