Kjo puthje mes Tedi Ngjelës dhe Era Xhabaftit do t’u lërë pa fjalë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:19 14-04-2016

Kjo puthje mes Tedi Ngjelës dhe Era Xhabaftit do t’u lërë pa fjalë. Jo veç për mënyrën si çifti bashkuar rishtas ndër personazhet e njohur, por edhe për mënyrën si është xhiruar video.

Ish-i fejuari i Florjana Garos puthet me të fejuarën e tij të re, Erën dhe në sfond është pikërisht kënga ‘’Era’’, e grupit ‘’Gjurmët’’ risjellë në një version edhe nga MC Kresha. 

‘’Buzqeshjën tënde e zërin tend/ Mua mi sjellë ERAAAAA/ Shikimin tënd, buzët e tua / Mi shëndrit pranvera/Me ecë ngadalë nëpër qiell/ Sikur të ishe zanë /Emrin tënd e ndëgjoj në erë/ Më duket të shoh ty...’’, shkruan vargjet e këngës Teodor Ngjela. A ka mënyrë më interesante për ta dëgjuar këngën e ndjerë?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032291889190674
array(1) { ["section"]=> string(78) "kjo-puthje-mes-tedi-ngjeles-dhe-era-xhabaftit-do-t-u-lere-pa-fjale-video-37656" }