“Kjo qeveri po kalbet Shqipëria nuk po qeveriset, por prej muajsh po zvarritet”

Publikuar tek: politike, më 22:03 18-01-2018 “Kjo qeveri po kalbet Shqipëria nuk po qeveriset, por prej muajsh po zvarritet”

Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi ka ndryshuar fokusin e akuzave të tij nga Basha tek kryeministri Rama.

Në një postim në rrjetet sociale, Patozi shkruan se vendi është futur në depresion dhe se prej disa muajsh nuk qeveriset më.

“Vezirët e sulltanit janë mbytur nga pesha e ministrive të stërmëdha, sepse timonieri vazhdon të mendojë se qeverisja është një lojë fantazie, që edhe mund të vizatohet”,- shkruan ndër të Patozi.

Më poshtë reagimi i plotë i Astrit Patozit:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011480093002319
array(1) { ["section"]=> string(83) "kjo-qeveri-po-kalbet-shqiperia-nuk-po-qeveriset-por-prej-muajsh-po-zvarritet-107071" }