Kjo selfie me kryetarin e PD do t’ju habisë, ky mesoburrë e përdor shumë mirë telefonin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:48 17-11-2016 Kjo selfie me kryetarin e PD do t’ju habisë, ky mesoburrë e përdor shumë mirë telefonin Selfie me kryetarin e PD Lulzim Basha

Kjo është një foto e veçantë, dhe jo sepse kryetari I PD Lulzim Basha ka dalë në fotografi me këtë mesoburrë, por mënyra sesi është realizuar foto. 

Kështu, në një nga takimet e fundit në bazë kur flet për taksat dhe premtimet e PD, siç duket nga foto, një burrë tek të 60-at i ka kërkuar një foto kryetarit të PD Lulzim Basha, raporton newsbomb.al.

Dhe nuk ia ka dhënë celularin dikujt tjetër, por ka preferuar vetë të provojë te fotografojë veten dhe kryetarin me telefonin me “touch”. Dhe mënyra sesi e përdor celularin, të lë me buzën në gaz. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092260837554932
array(1) { ["section"]=> string(92) "kjo-selfie-me-kryetarin-e-pd-do-t-ju-habise-ky-mesoburre-e-perdor-shume-mire-telefonin-59782" }