Kjo vajzë është e 'çmendur', Kylie Jenner vishet me rroba që kushtojnë sa një shtëpi në Tiranë (SHIFRA)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:23 26-05-2020 Kjo vajzë është e 'çmendur', Kylie Jenner vishet me rroba që kushtojnë sa një shtëpi në Tiranë (SHIFRA) Kylie Jenner

Kylie Jenner, një nga pesë motrat Kardashian-Jenner, është tashmë një yll botëror, një nga personat më të famshëm në botë, për shkak të suksesit që ka arritur. Për dy vite me radhë është shpallur miliaderja më e re në moshë (self-made).

Epo kjo shpjegon gjithçka. Jo më larg se dje, Kylie postoi një foto dhe i gjithë rrjeti po merret me pantallonat e saj dhe jo më kot, pasi ato kushtojnë plot 15 mijë dollarë. Pantallonat ndryshe quhen “Cross Patch” dhe i përkasin firmës “Chrome Hearts”. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Të vësh vathë që kushtojnë mbi 50 mijë $, pantallona 15 mijë $ dhe reçipeta afro 300$, nuk është e lehtë, jo gjithkush mund ta bëjë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093569755554199
array(1) { ["section"]=> string(105) "kjo-vajze-eshte-e-cmendur-kylie-jenner-vishet-me-rroba-qe-kushtojne-sa-nje-shtepi-ne-tirane-shifra-207915" }