Kjo vajzë me autizëm do t’ju rrënqethë e mbushë shpirtin njëherazi, Jona e vogël interviston Arian Çanin (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:00 16-09-2017 Kjo vajzë me autizëm do t’ju rrënqethë e mbushë shpirtin njëherazi, Jona e vogël interviston Arian Çanin (VIDEO)

Jona, është një vajzë 7 vjeçe me autizëm por është e pamundur të kuptohet për shkak të komunikimit dhe inteligjencës së saj të jashtëzakonshme.

Jona ka intervistuar Arian Çanin ndërsa dialogon si një e rritur me të.

Moderatori fillimisht vuri në dyshim nëse bëhej fjalë vërtet për një vajzë autike pasi është e vështirë ta kuptosh, po mos ta dish se vogëlushja nga Patosi është autike.

NDIQNI VIDEON!

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092618465423584
array(1) { ["section"]=> string(115) "kjo-vajze-me-autizem-do-t-ju-rrenqethe-e-mbushe-shpirtin-njeherazi-jona-e-vogel-interviston-arian-canin-video-92586" }