Kjo VIDEO e djalit për të ëmën do t’ju emocionojë pafund: “Gëzuar ditëlindjen ma”... Por nuk mbaron me kaq

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:14 27-09-2016

Kjo është një video tejet emocionuese që një i ri shqiptar i ka bërë të ëmës për ditën e saj të lindjes.

Eli Muhaj ka xhiruar një video që nis me urimin e tij “Gëzuar ditëlindjen ma” dhe vazhdon me urimet e secilit prej shokëve të tij të klasës nga të gjitha shtetet që ia urojnë ditëlindjen mamasë të të riut, Elisabeta Muhajt në të gjitha gjuhët e botës.

Me siguri, që këto 17 sekonda video, i kanë shtuar jetën nënës fatlume.

erisa.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo foto trondit moderatoren e Top Channel: M’u mbushën sytë me lot
S’përmbahet këngëtari dhe tregon episodin me komshiun: Popull k*rvë... fisderri »
Article Logic
Execution time: 0.010426044464111
array(1) { ["section"]=> string(106) "kjo-video-e-djalit-per-te-emen-do-t-ju-emocionoje-pafund-gezuar-ditelindjen-ma-por-nuk-mbaron-me-kaq-54236" }