Kjo video po bën xhiron e rrjetit, aktori i njohur kap fansen prej fyti dhe e shtrin në tokë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:09 06-04-2020 Kjo video po bën xhiron e rrjetit, aktori i njohur kap fansen prej fyti dhe e shtrin në tokë

Një video e aktorit të njohur Ezra Miller është duke bërë xhiron e rrjetit. Një fans ka arritur të regjistrojë një ngjarje aspak të hijshme të aktorit duke dhunuar një fanse.

Nga video e shkurtër nuk dihet nëse ka ndodhur diçka para incidentit, por dëgjohen fjalët e aktorit i cili thotë: “Oh t’i dëshiron të përleshesh?”.

Ezra e ka kapur fansen prej fyti dhe më pas e ka shtrirë në tokë. 

Njerëzit që ishin aty kanë tentuar t’i ndajnë dhe mësohet se pas kësaj ka ardhur edhe policia.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0084960460662842
array(1) { ["section"]=> string(98) "kjo-video-po-ben-xhiron-e-rrjetit-aktori-i-njohur-kap-fansen-prej-fyti-dhe-e-shtrin-ne-toke-201634" }