Kjo vogëlushe nuk do që motra dhe vëllai të ikin në shkollë pa të, reagimi i saj të thyen zemrën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:41 16-09-2016 Kjo vogëlushe nuk do që motra dhe vëllai të ikin në shkollë pa të, reagimi i saj të thyen zemrën (Video)

Motra dhe vëllai i saj u nisën për në shkollë pa të, por vogëlushja e quajtur Laney nuk e kopsit dot këtë fakt dhe fillon të qajë. Të qenit më e vogla e shtëpisë ndonjëherë është e vështirë!

Shikoni reagimin e saj në videon e publikuar nga “Daily Mail”, do ju bëjë të qeshni dhe të qani njëkohësisht.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021199941635132
array(1) { ["section"]=> string(107) "kjo-vogelushe-nuk-do-qe-motra-dhe-vellai-te-ikin-ne-shkolle-pa-te-reagimi-i-saj-te-thyen-zemren-video-53145" }