Klaudia Pepa e thotë publikisht: Ky është dashuri!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:48 31-08-2017 Klaudia Pepa e thotë publikisht: Ky është dashuri!

Balerina Klaudia Pepa po ndjek ëndrrën e saj në Itali. Ajo tashmë është model për shumë balerinë italianë.

Klaudia, e cila muaj më parë konfirmoi ndarjen nga koreografi Albi Nako, nuk është kthyer më në Shqipëri. Ditë më parë ajo pozoi nudo, me disa foto tejet sensuale.

Klaudia në publikimin e saj të fundit në InstaStory ka pozuar duke përqafuar qenin e saj dhe shkruan, “Ky është dashuri”.

Duket se Klaudia është shumë e lidhur me qenushin e saj të bukur./Newsbomb.al/

qeni.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028458833694458
array(1) { ["section"]=> string(54) "klaudia-pepa-e-thote-publikisht-ky-eshte-dashuri-90707" }