Klaudia Pepa ka një fotograf “sekret”, me bikini në plazh (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:04 27-07-2016 Klaudia Pepa ka një fotograf “sekret”, me bikini në plazh (FOTO)

Balerina që ka korrur sukses jo vetëm në Shqipëri, por është bërë “yll” i skenës italiane po kalon pushimet me bashkëshortin e saj, koreografin Albi Nako në ishullin e Caprit, Itali.

Çifti po shijon ditët me diell nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Klaudia ka postuar një foto në Instagram, e veshur me bikini blu ku ngjan shumë elegante dhe me forma tepër të tonifikuara.

Por, e veçanta e kësa fotoje është se fotograf ka qenë vet Albi Nako, fakt të cilin e ka konfirmuar dhe vet balerina shqiptare. 

klaudia_pepa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020693778991699
array(1) { ["section"]=> string(65) "klaudia-pepa-ka-nje-fotograf-sekret-me-bikini-ne-plazh-foto-47903" }